Yükleniyor...

Hakkımızda

Neden bizi seçmelisiniz?

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
woman
200+ Proje Ürettik
180'den fazla proje ile 156 aktif hizmeti bulunan 120'den fazla müşterimiz bize güveniyor.
top
rack
50,000+ Kişi Mutlu
80'den fazla firma ile çalıştık ve toplam 50,000'den fazla kullanıcıyı mutlu ettik.

Nasıl Başladık ?

Mefox 2014 yılından bu yana yazılım ve web tasarım alanlarında farklı markalar adına çalışan bir ekip iken 2020 yılı itibari ile mefox çatı altında topladığımız internet girişimleri ve teknik kadromuz ile yeni bir başlangıç yapmış bulunmaktayız.

2014'den bu yana birçok alanda bilgi ve tecrübe kazanarak barındırma hizmetleri, kurumsal kimlik, web ve grafik tasarım çalışmaları, özel yazılım hizmetleri gibi web üzerinden yönetilen tüm sistemleri kapsayan geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.


Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen çalışma prensiplerimizdir. Buna bağlı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin kullanımını kolaylaştırmak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve en önemlisi en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunabilmektir.

Bu iş anlayışımızın gereği olarak samimi ve çalışkan ekibimiz ile tüm müşterilerimize en kısa sürede en iyi çözümü sunabilmek, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmabilmek, devem eden geliştirme çalışmalarımız ile en yeni ve güncel servisleri müşterilerimiz buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Yönetim Ekibimiz ile Tanışın

Bizi yakından tanımak istermisiniz?

M. Enes KALE

Yazılım Geliştirme Departmanı
Mesaj.
İletişim

Ozan ERSOY

Yazılım Geliştirme Departmanı
Mesaj
İletişim
online

İhsan KÖPRÜLÜ

Satış Departmanı
Mesaj
İletişim