X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

MefoxSoftware

2014 yılında yazılım ve web tasarım alanlarında hizmet vermek amacıyla kurululmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana birçok alanda bilgi ve tecrübe kazanarak alan adı tescili, barındırma hizmetleri, mobil uygulama, web tasarım, ücretli ve ücretsiz temalar, yönetici panelleri, seo hizmetileri gibi web üzerinden yönetilen tüm sistemleri kapsayan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen çalışma prensiplerimizdir. Buna bağlı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin kullanımını kolaylaştırmak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve en önemlisi en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunabilmektir.

Bu iş anlayışımızın gereği olarak samimi ve çalışkan ekibimiz ile tüm müşterilerimize en kısa sürede en iyi çözümü sunabilmek, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmabilmek, devem eden geliştirme çalışmalarımız ile en yeni ve güncel servisleri müşterilerimiz buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Neden Biz ?

Bir web sitenin alan adı tescilinden hizmet sonrası desteğine kadar olan tüm adımları özen ve titizlikle sizler adına gerçekleştiriyoruz. Başka hiçbir kişi yada kuruluş ile muhattap olmak zorunda kalmıyorsunuz. Sizin web sitenizden ne amaçladığınıza bağlı olarak planlanan arayüz ve panel düzenlemeleri ile size özel bir dünya yaratıyoruz.

Bildiğiniz gibi web hizmetlerinde tasarım ve altyapının önemli olduğu kadar hizmet sonrası destekte önemlidir. Bu yüzden bir yıl boyunca destek hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Tüm sorunlara anında müdahele edip çözüme kavuşturuyoruz.


Hosting Billing Software by WISECP
Top