X

Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

 

Mefox Software

Mefox Software olarak bizler işletmeniz için gerekli olan alan adı tescili, barındırma hizmetleri, mobil uygulama, web tasarım, yönetici panelleri, seo hizmetileri, CMS, CRM, ERP gibi dijital stratejinizi oluşturan sistemleri kapsayan geniş bir yelpazede hizmet veren, dijital çözümler üreten ve geliştiren bir ekibiz. Benzersiz marka ve dijital ürünler tasarlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen çalışma prensiplerimizdir. Buna bağlı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin kullanımını kolaylaştırmak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve en önemlisi en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunabilmektir.

Bu iş anlayışımızın gereği olarak samimi ve çalışkan ekibimiz ile tüm müşterilerimize en kısa sürede en iyi çözümü sunabilmek, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmabilmek, devem eden geliştirme çalışmalarımız ile en yeni ve güncel servisleri müşterilerimiz buluşturmayı hedeflemekteyiz. 

Vizyonumuz

Bir web sitenin alan adı tescilinden hizmet sonrası desteğine kadar olan tüm adımları özen ve titizlikle sizler adına gerçekleştiriyoruz. Başka hiçbir kişi yada kuruluş ile muhattap olmak zorunda kalmıyorsunuz. Sizin web sitenizden ne amaçladığınıza bağlı olarak planlanan arayüz ve panel düzenlemeleri ile size özel bir dünya yaratıyoruz.

Bildiğiniz gibi web hizmetlerinde tasarım ve altyapının önemli olduğu kadar hizmet sonrası destekte önemlidir. Bu yüzden bir yıl boyunca destek hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Tüm sorunlara anında müdahele edip çözüme kavuşturuyoruz. 

Kariyer

Bu güzel işlerin ardındaki heyecanlı insanlarız. Her projeye çocuklar kadar tutku ile sarılacak, tamamlanan her projenin ardından gururla arkasında duracak yeni ekip arkadaşlarına kapımız her zaman açık!

Hosting Billing Software by WISECP
Top