X
X

Mefox Özel Hizmetler

AnasayfaMefox Özel Hizmetler

Neler Yapıyoruz?

 

  Web Tasarım & Yazılım

Tasarım fikirlerini bir uyum ve estetik çizgisinde düzenleyerek uygulamaya(tasarımı yazılıma) dönüştürüyoruz. İşlemler sonucunda kullanacağız aktif bir kurumsal web sitesi ortaya çıkarıyoruz.

 

  E-Ticaret Yazılımı

Sanal mağaza açmak ve bu mağazadan online alışveriş yapılmasını sağlayarak kazancınızı arttırmak amacıyla E-Ticaret yazılımı hizmeti sunuyoruz. İnternetten kredi kartı ve diğer ödeme sistemlerini kullanarak satışlarınızın yapılmasını destekliyoruz.

 

 Optimizasyonu ve Yönetim Hizmeti

Özel yazılımlar için sunucu yönetimi bakım destek hizmeti ayrıcı optimasyon hizmetlerinizi sağlıyoruz. Sizler işinize yoğunlaşırken 7/24 online kalmanızı sağlayarak gerekli tüm bakım destek hizmetlerini yerine getiriyoruz.

 

  Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür ve en önemli pazar yerlerinden biridir. Markanızın tanıtımını düzenli ve uyumlu bir şekilde yöneterek takipçi sayınızla beraber satışlarınızı da arttırma imkanı sunuyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İşin mutfağında büyümüş hayal etmekten ve üretmekten zevk alan bir ekibiz. 2014 den bu yana alanımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tadından yenmeyecek web tasarımlar yapıp projeler geliştiriyoruz işin fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar bütün aşamalarda yanınızdayız.
 
 
 
 

Teklif Al


Hosting Billing Software by WISECP
Top