X

Referanslar

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Bente Mobilya

Mobilya sektöründe hizmet veren Bente firması ürünlerin üretimi ile ilgili maliyet hesapları konusunda beklentilerini ifade ettiler. Maliyet hesap unsurlarının  çok olması ve her unsur için farklı fiyatlandırma yapılması, ürünlerin maliyet hesap işlemlerini zorlaştırdığı dolayısı ile fiyat telifi ve satış sırasında yaşanan sorunları belirttiler. 

Neler Yaptık

Mefox Software olarak bu görevi üstlenip müşterimizin saatler süren maliyet hesap işlemlerini bir dakikadan daha kısa sürede hesaplayabilen dijital çözüm ürettik. Bu sayede net ve doğru fiyat teklifi verebilmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağladık.

Üretilecek ürünlerin genişlik yükseklik kalınlık bilgileri, kaplama malzemesi, pervaz tercihleri, kanat kalınlığı, motaj, aksesuar tercihlerine göre kullanılacak malzeme miktarları hesaplayarak panel üzerinden yetkili tarafından belirtilen ürün fiyatları baz alınarak maliyet hesap işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağladık. Ayrıca bayiler üzerinden yapılan satışlar içinde aynı uygulamayı kullanmaları için özel hesap tanımladık. Bu sayede sadece fabrikada değil girilen fiyat ve kar marjlarına bağlı tüm bayiler, fiyat hesaplarını aynı uygulamadan internete bağlı tüm cihazlardan gerçekleştirebilmektedirler.

Özellikler

  • Maliyet Hesap Uygulaması
  • Fiyat Kayıtları
  • Nakliye ve Gider Hesapları
  • Kar Marjı ve İskonto Ayarları
  • Personel HesaplarıFirma

Bente Kapı Mutfak Proje

Kategori

Kategori Web Tasarım ve Uygulama

Tarih

2019

Paylaş

Hosting Billing Software by WISECP
Top